Ana Sayfa Cep Telefonu Nokia X2 Her An Tanıtılabilir!

Nokia X2 Her An Tanıtılabilir!

0 2205

Nokia X2 modeli Android ile çalışan bir önceki modelin devamı niteliği taşıyor. Nokia X aylar önce tanıtılmış ve kullanıcılara sunulmuştu.

2014 yılında Microsoft’a satılması ile gündeme gelmiş olan Nokia, Android işletim sistemiyle çalışan Nokia X modelini ve beraberinde X+, XL ile kullanıcılara sunulmuştu. Daha önce akıllı telefonlarında Windows Phone kullanan Nokia, ilk kez Android işletim sistemiyle piyasada boy göstermişti. İlk kez böyle bir adım atması dikkatleri üzerine çekmesine sebep olmuş ve Nokia X2 modelinin beklenenden daha kısa sürede tanıtılacağı tahminini güçlendirmişti.

Nokia-X2

 

Hindistan’daki bir teknoloji sitesinin söylemine göre tam olarak 23 Haziran‘da kullanıcılara tanıtılacak olan Nokia X2, bu kez çok daha güçlü donanım özellikleriyle gelecek. Mobil dünyada belki de adını sıkça duyacağımız yeni model bu kez büyük oynamayı düşünüyor. İlk Androidli modelinde giriş seviyesini hedefleyen Nokia, bu modelde daha fazlasını istediği kesin gibi görünüyor.

Nokia X2 yeni

Günümüz amiral gemilerine rakip olacak tarzda bir telefon olması beklenen Nokia X2, Snapdragon 200 işlemci ile geleceğini ve RAM’in 1 GB’a çıkarılacağı konuşuluyor. Cihazın hem Android hem de Windows Phone işletim sistemi kullanacağı gelen söylentiler arasında. Fakat resmi ağızdan henüz bir açıklama gelmedi.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla