Ana Sayfa Cep Telefonu Android Nvidia Shield Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi!

Nvidia Shield Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi!

0 1779

Nvidia tarafından üretilen oyun canavarı tablet Shield için Android 5.0.1 güncellemesi geldi. Android’in bu güncellemesini en erken alan cihazlardan birisi Nvidia Shield oldu. Şimdi güncellemenin detaylarına bakalım. Google tarafından duyurulan Android 5.1 sürümünün çalışmaları bir yandan devam ediyor. Markalar ise bir önceki sürüm olan Android 5.0.1 için tablet ve akıllı telefonlarını güncellemeye başladı.

Nvidia Shield Tablet

>> Android 5.0 Lollipop ile Gelen Yenilikler

Önceden Google Nexus modelleri ve Motorola Moto modelleri için gelen Android 5.0.1 güncellemesi şimdi de Nvidia Shield oyun tableti için duyuruldu. Daha önce Nvidia Shield 2.0 sürüm güncellemesi yapılmıştı. Şimdi ki güncelleme ise 2.1 sürüm numarasıyla geldi.

Önemli Yenilikler Geliyor!

Nexus ve Motorola cihazlarına göre daha fazla geliştirme ve yenilik ile gelen Android 5.0.1 güncellemesi, OpenGL 4.5 desteği ile oyunlardan üst düzey performans elde etmenizi sağlıyor. Nvidia Shield Android 5.0.1 güncellemesi ile kameraya yeni filtre özellikleri, güç kontrol menüsü, arayüz performansında iyileştirmeler ve çeşitli yerelleştirmeler vaad ediyor.

Daha önce incelediğimiz Nvidia Shield tablet, size de söylediğimiz gibi Nvidia Tegra K1 işlemci sunuyordu. Bu güçlü işlemci ile oyun performansı üst düzeye çıkıyordu.

>>Nvidia Shield İncelemesi

En güçlü grafik özelliklerini isteyen Android oyunları bile kolaylıkla oynatabilen Nvidia Shield tablet, 8 inç 1200p Full HD ekrana, 2 GB RAM‘e, 16 GB dahili depolama alanına, 5 MP ön ve arka kameraya sahip.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla