Ana Sayfa Televizyon Philips 275C5QHAW Monitör Tanıtıldı!

Philips 275C5QHAW Monitör Tanıtıldı!

0 1258

Philips 275C5QHAW monitör, parlak beyaz moda 2 tasarımı, güçlü hoparlörleri, bluetooth bağlantısına sahip 27″ IPS ekranıyla tanıtıldı. Cihaz estetik tasarımı ve teknik detaylarıyla haberimizde!

Thomas Schade (MMD EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı) yaptığı açıklamada; “İnsanlar yaşam alanlarını renklendirmek için eğer bir ekran seçeceklerse, görünümün önemi o zaman artıyor” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti; “Sizlere sunulan bu yeni ekran sunduğu özellikler ile ilginizi çekecek. Cihazın moda 2 tasarımı kullanıcılarına, 360 derece görüntü sunmanın dışında dahili hoparlörleri ile surround ses ve kablo yayıntısını azaltabilmek için Bluetooth bağlantısına sahip. İnanılmaz görüntü ve sesi tek bir ekranda deneyimleyebilirsiniz.”

philips 275C5QHAW

Philips 275C5QHAW Özellikleri

360 Derece Tasarım

Philips 275C5QHAW her alana kolayca uyum sağlayabilecek kadar temiz ve minimalist bir görünüm ile dikkat çekiyor. Cihazın ekran çerçevesi gerçekten dediğimiz gibi minimalist bir görünüm sergiliyor. Çünkü Philips 275C5QHAW monitörün dış çerçevesi 2.5mm kalınlığa sahip. Panel içi şeridin eni ise 3.5mm ile şaşırtıyor. Monitörün bu özellikleri, dikkat dağıtan tüm unsurları en aza indirip, maksimum görüntüleme ölçüsünü yakalamak ve daha net bir görüntü deneyimine sahip olmanızı sağlıyor.

275C5QHAW_01Surround Ses Deneyimi

Philips 275C5QHAW kullanıcılarına sunduğu dahili 7 vatlık hoparlörleri ile güçlü bir ses deneyimi yaşanmasına olanak tanır. Cihazın hoparlörleri SRS WOW HD teknolojisi ile ayarlanan kaliteli bir ses sitemiyle dikkat çekiyor. Dikkat çeken sanal 5.1 surround ses sistemiyle, sürükleyici bir deneyimin içinde olabilirsiniz.

Bluetooth Desteği

Bağlantı açısından güçlü olan yeni 27 inçlik 4K Ultra HD ekran sayesinde hem profesyonel kullanıcılar, hem ev kullanıcıları hem de eğlence konusunda seçim yapmak isteyenler beklentilerinin tam karşılığını alacak. En yüksek bant genişliğindeki dijital bağlantılar sayesinde bu ekran, kullanıcıların bütün içeriklerini 27 inçlik geniş ekran üzerinde 4K Ultra HD mükemmelliğiyle deneyimlemelerini sağlayarak geniş yelpazede medya kaynağına bağlanabiliyor. DisplayPort 1.2 dijital PC- Ekran bağlantısı, daha hızlı görüntüleme ve sıfır gecikmeli yenileme hızları için 10.8 Gbps’e kadar veri transferi hızlarını destekliyor. Bağlantı seçeneklerini artıran diğer özellikler ise mobil içeriğin keyfini büyük ekranda sürmek için (aynı anda mobil cihazı da şarj ederken) sunulan MHL desteği, süper hızlı USB 3.0, ve PC’den ya da başka bir AV kaynağından yüksek kalitedeki dijital görüntü ve ses sinyallerini yürütmek için HDMI 1.4.

Büyüleyici Görüntü Kalitesi

AH-IPS teknolojisi ile, ekranın ekstra geniş görüntüleme açısı, kullanıcıların neredeyse her açıdan ekran içeriğini net bir biçimde görüntüleyebilecekleri anlamına geliyor – bu da ekranın çevresinde toplanmış insanların fotoğraflara bakmaları ya da bir film izlemeleri için ideal. 1920 x 1080p Full HD geniş ekran çözünürlük ile, ekran maksimum görüntü kalitesi için en yüksek HD çözünürlüğü destekliyor

Yeni Philips 275C5QHAW ekran, Aralık sonundan itibaren büyük elektronik mağazalarında KDV dahil 1699 TL fiyatı ile bulunabilecek.

Philips 275C5QHAW Teknik Özellikleri

 • LCD panel tipi, ölçüsü: AH-IPS LCD, 27 inç / 68.6 cm
 • Arka aydınlatma teknolojisi: W-LED
 • Optimum çözünürlük: 1920 x 1080 @ 60 Hz
 • Görüntüleme açısı: 178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10
 • Parlaklık: 250 cd/m²
 • Renk sayısı: 16.7 m
 • Bağlantı: Sinyal girişi: VGA (analog), HDMI x 2, MHL-HDMI (dijital, HDCP)Sync girişi: Ayrı Sync, Sync yeşilSes (girişi/çıkışı): kulaklık çıkışı, PC ses girişi
 • Ses: Dahili hoparlörler: 7 vat x 2 Bluetooth hoparlörler
 • Ayak: Eğilme: -5/+20°
 • Sürdürülebilirlik: Çevre ve enerji: EnergyStar 6.0, EPEATSilver, RoHS (Belirli Zararlı Maddelerin Kullanımını Kısıtlama), Kurşunsuz, CıvasızGeri dönüşümlü ambalaj malzemesi: 100%
 • Uygunluk ve standartlar: Düzenleyici Makam Onayları: BSMI, CCC, CE İşareti, cETLus, FCC B Sınıfı, GOST, SASO, SEMKO, TCO 6.0, TUV/ISO9241-307, WEEE
 • Gövde: Ön çerçeve , arka kapak, ayak: beyazYüzey: parlak

Yorum Yok

Yanıtla