Ana Sayfa Genel Playstation 4 Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Playstation 4 Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı

0 12788

Playstation 4 beklentilere sonunda yanıt verdi ve Türkiye çıkış tarihini açıkladı. Yazımızda hem Sony’nin yeni nesil konsolun çıkış tarihini hem de fiyatını bulabilirsiniz…

Daha önceleri Sony’nin yaptığı açıklamada 1. Bölge olarak adlandırılan noktalarda PS4 29 Kasım tarihinde, 2. Bölge olarak adlandırılan noktalarda ise Aralık veya Ocak ayı itibariyle satışa sunulacağını kullanıcılarıyla paylaşmıştı.

Sony’nin Türkiye ayağı resmi Twitter hesabında konuya ilişkin net bir tarih paylaştı. Yapılan açıklamada Playstation 4’ün Türkiye çıkış tarihi 13 Aralık olarak kayıtlara geçti. Bu da demek oluyor ki Playstation 4 Avrupa’da piyasaya çıktıktan yaklaşık 15 gün sonra ülkemizde satışa sunulacak.

PS4

Paylaşılan bilgilerden bir diğeri de Playstation 4 fiyatı ile ilgili, yeni oyun konsolunun Türkiye fiyatı 1399 TL olarak belirtildi. Sony Türkiye daha önce paylaştığı bilgilerde de ürünün 1249 ile 1349 TL sınırlarında bir fiyatla ülkemizde satışa sunulacağını duyurmuştu.

Bu sayede PS4 Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı belirlenmiş oldu. Şimdi beklenen ise ön siparişlerinin ve ürünle birlikte sunulacak olan bundle paketlerinde.

Yorum Yok

Yanıtla