Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Galaxy Note 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy Note 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

1 20224

Samsung’un yeni canavarı Galaxy Note 3 çıkış tarihi belli oldu. Tam olarak resmi ağızdan olmasa da söylenen tarih doğrulandı. İşte Galaxy Note 3′ün çıkış tarihi!

Tüm Samsung takipçileri tarafından sabırsızlıkla beklenen “phablet”, Galaxy Note 3′ün tüketicilerle buluşturulacağı tarih yine bir sızıntı sonrasında belli oldu… Korea Herald adındaki bir haber sitesinde verilen bilgiye göre Galaxy Note 3 çıkış tarihi 4 Eylül olacak! Bu haber daha önce sızdırılmış olsa bile ilk defa web site tarafından “doğrulandı”.

Samsung Galaxy Note 3

Haber sitesinin sunduklarına göre, Samsung Galaxy Note 3 hedef olarak iPhone ile rekabet etmeyi benimsediğini açıkladı. Daha önceki modellerin sunulduğu tarihlere göz atarsak Apple’ın iPhone’u genellikle yılın 3. veya 4. çeyreğinde tüketicilere tanıtılmaktadır. Fakat bu yıl yeni iPhone modellerinin Eylül ayında tanıtılabileceği söylendi.

Üreticilerin büyük ekranlı cep telefonları ile yaptıkları rekabet yeni bir boyut kazanıyor. Büyük ekranlı cepler (phablet) savaşının kazanını kim olur bilinmez ama bu söylenenleri baz alırsak iPhone 5S daha büyük bir ekrana sahip olacak gibi görünüyor.

BENZER MAKALELER

1 Yorum

Yanıtla