Ana Sayfa Bilişim Samsung Galaxy Note Pro Geliyor mu?

Samsung Galaxy Note Pro Geliyor mu?

0 9994

Samsung Galaxy Note Pro veya Galaxy Note 12.2 ismiyle tüketicilere sunulması beklenen en büyük tablet hakkında bazı bilgiler ve görüntüler sanal aleme sızdırıldı. Alanında her zaman en iyisini üretmesiyle bilinen Samsung firması, yaptığı bir toplantıda görülen fotoğraflar 12.2 inç büyüklüğündeki Galaxy Note Pro modelini kanıtlar nitelikteydi. Dev ekranı ve 2560 x 1600 piksel çözünürlüğüyle piyasadaki tabletlerin çok üzerinde özellikler sunuyor.

Çıkan iddialar arasında tanıtılacak tabletin Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) Pro veya Galaxy Note 12.2 isimlerinden birisiyle görücüye çıkacağı konusundadır. S-Pen teknolojisini görebileceğimiz bu cihaz da teknoloji daha çok geliştirilerek yeni cihaz da yer bulacak. 3 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 800 işlemci ile daha önce gördüğümüz tabletlerden çok güçlü özellikler taşıyacağı söyleniyor. Beklenen özellikler arasında da 9500 mAh batarya gösterilmektedir.

Samsung Galaxy Note Pro

İlginizi Çekebilir >> Samsung Galaxy S3 Android 4.3 Güncellemesi

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2014′te tanıtılması beklenen Galaxy Note Pro, en güncel işletim sistemini kullanacak gibi gözüküyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi yüklü olması beklenen dev tablet hakkında henüz fiyat bilgisi sızdırılmadı.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla