Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak?

0 1213

Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak? Konusu hala konuşuluyor ve üretici firma tarafından net bir tarih verilmedi ama…

İçinde bulunduğumuz Şubat ayında Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung tarafından düzenlenecek olan Unpacked 2014 Bölüm 1 etkinliği için davetiye dağıtımını başlattı. Samsung ve teknoloji dünyası için önemli bir etkinlik olan Mobil Dünya Kongresi 24 Şubat tarihinde yapılacak. Dağıtılan davetiyelerde özellikle 5 rakamına dikkat çekilmesi yeni amiral gemisi olacak olan Samsung Galaxy S5’in tanıtılma ihtimalini güçlendiriyor.

samsung-unpacked-2014

Daha önce Samsung Galaxy S5 hakkında ortaya atılan rivayetleri, çıkış tarihi hakkında söylentileri ve gelebilecek yeni özellikleri sizlerle paylaşmıştık. Bunlara göz atmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Geçen yıl New York’ta yapılan Unpacked etkinliğinde oldukça şaşalı bir şekilde tanıtılan Samsung Galaxy S4, bu yıl da aynı şeyin yapılacağı havasını veriyor. Ayrıca Barselona’da yapılacak yeni etkinlik için oluşturulan davetiyelerde 5 rakamı kendini farklı gösteriyor. Bunun ne anlama geldiği için yöneltilen sorulara ise Samsung cephesi cevap vermekten kaçınıyor.

Güney Koreli şirketin Galaxy S5′i mart veya nisan içinde piyasaya sürmek istediğine dair haberler daha önce de gündeme gelmişti. Samsung’un Galaxy S5′i yeni bir tasarım ve iris tarayıcısı gibi ekstra donanımlarla birlikte sunmak istediği de bir süredir konuşuluyor.

Geçtiğimiz ay Bloomberg’e konuşan Samsung Mobile’ın icracı başkan yardımcısı Lee Young-hee, Galaxy S3′ten S4′e geçiş sırasında müşterilerin fiziki açıdan iki cihaz arasındaki farkı yeterince iyi hissedemediğini ve bunun da pazar tepkisinin beklenenden daha düşük olmasına yol açtığını dile getirmişti.

Lee Young-hee S5 ile farklılık hissiyatını yeniden yaşatmayı amaçladıklarını dile getirmiş, ekran ve kapak hissindeki değişikliklerin işaretini vermişti. Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’ın yeni versiyonunu da Galaxy S5 ile tanıtması bekleniyor.

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak?

Cihazın 25 Şubat‘ta yapılacak Unpacked 2014 etkinliğinde, Barselona’da tanıtılması bekleniyor.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla