Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Galaxy S5 Ocak Ayında Geliyor mu?

Samsung Galaxy S5 Ocak Ayında Geliyor mu?

0 12072

Samsung Galaxy S5 modelinin Ocak ayı itibariyle tanıtılacağı bilgisi teknoloji dünyasında dalgalanmaya başladı. Buna ilk sebep ise iPhone 5S, Moto X, Xperia Z1 ve Nexus 5 cihazlarının tanıtılıp gördüğü ilgi Samsung’u harekete geçirebilecek olmasıdır.

Yukarıda belirttiğimiz cihazlar teknoloji dünyasına hızlı bir giriş yaptı ve çok yakın zamanda satışlar başlayacak.  LG ile Google işbirliğinde piyasaya sürülecek olan Nexus 5 ile beraberinde Samsung SX serisinin içinde bulunduğu segmente göre akıllı telefonların rekabet ortamı iyice kızışıyor. Bu duruma göre gün yüzüne çıkan haberler Samsung Galaxy S5’in daha erken bir tarihte tanıtılabileceğine işaret ediyor.

Temsilidir.

Temsilidir.

Daha önce sızdırılan bilgilerde Galaxy S5 modelinin 2014 Nisan ayı içerisinde tanıtılacağı söyleniyordu. Fakat yeni gelen bilgilere göre bu tarih biraz erkene alınmış gibi gözüküyor. Amerika Birleşik Devletleri / Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES 2014’te Galaxy S5’in tanıtılması bekleniyor. Etkinlik ise 2014 yılının hemen başında düzenlenecek.

Mart 2014 En Geç Tarih!

CES etkinliği her yılın Ocak ayı içerisinde düzenlenmektedir. O yıl içerisindeki iddialı cihazların tanıtıldığı bu etkinlikte Samsung Galaxy S5’in Ocak veya Şubat ayında tanıtılması bekleniyor. Oluşabilecek bir aksilikte ise en geç tarih Mart 2014’ü işaret ediyor!

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla