Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Galaxy Samsung Galaxy S6 Özellikleri Sızdı!

Samsung Galaxy S6 Özellikleri Sızdı!

0 1087

samsung galaxy s6Samsung Galaxy S6 modeli teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen akıllı telefonlar arasında. Bir çok cihazda olduğu gibi Galaxy S6′da da özellikleri daha telefon çıkmadan sızdırılıyor. Samsung Galaxy S6 özellikleri bu kez yapılan AnTuTu testiyle anlaşılıyor. Görünen o ki Samsung, yeni amiral gemisi için büyük çaba sarf ediyor.

Galaxy S6 modelinin AnTuTu test sonuçlarına göre cihaz, 1440 x 2560px çözünürlüğünde QHD ekran ile gelecek. S6 donanım gücünü 8 çekirdekli işlemci ve Mali-T760 GPU‘dan alıyor. Daha önce ki sızıntılar ışığında ise cihaz Exynos tabanlı ve 64-bit destekliyor olacak. Ayrıca 5.5″ ekranı, 3GB’da RAM‘i olacak. Eğer bilgiler doğrulanırsa Samsung Galaxy S6 özellikleri dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Daha önce Samsung Galaxy S6 özelliklerini yansıtan başka bir AnTuTu testi paylaşılmıştı. Oradaki sonuçlar ile şimdiki sonuçlar tutuyor. Eski testte cihazın 20 MP kamerası olduğunu görülüyordu. Yeni ekran görüntüsü ise 16 MP olarak gösteriyor. Cihazın farklı pazarlarda farklı modeller olarak test edilebileceğini unutmamamız lazım. Aradaki farkın bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Zaten Kore’de olan modeller daha iyi özelliklerle geliyor. Fakat bu haberin bir sızıntı olduğunu unutmayıp, Samsung’dan gelecek resmi açıklamaları bekleyelim.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla