Ana Sayfa Bilişim Samsung Gear Fit

Samsung Gear Fit

0 4589

Samsung Gear Fit üretici firmanın spor yapmayı seven kullanıcılar için yeni ürettiği bir bileklik olarak gün yüzüne çıktı. Sizlere geçtiğimiz günlerde Samsung Gear 2 ve Gear 2 Neo akıllı saat modellerinin geleceğini duyurmuştuk.

Şimdi ise Samsung’un Galaxy S5 tanıtımında bahsettiği o akıllı bilekliğin detaylarını paylaşıyoruz. Bileklik dediğimiz gibi sporcuların oldukça işine yarayacak ve firma tarafından “en kapsamlı Fitness bilekliği” adlandırıldığından dikkatleri üzerine topladı. Kavisli 1.84 inç büyüklüğünde Süper AMOLED bir ekrana sahip olan Samsung Gear Fit, 27 gram ağırlığıyla sahne aldı. Kullanıcılar için merak konusu olan pil ömrü ise normal kullanıldığında 3 ila 5 gün arasında dayanabiliyor.

Gear Fit kullanıcılarına hayatlarında herhangi bir engel ile karşılaşmadan spor yapma olanağı sunuyor. Samsung Gear Fit sayesinde kullanıcılar hem spor aktivitelerini takip edip analiz edebiliyor. Hem de Samsung akıllı telefonlarına gelen çağrı, mail, sms ve alarmları kontrol edebiliyor. Samsung Gear Fit spor bilekliği siyah, turun ve gri renkleriyle tüketicilere sunuluyor. Bu tip özelliklerin yanı sıra bu akıllı bileklik kullanıcısının kalp ritmini, hareketlerini ve uyku alışkanlıklarını ölçebiliyor.

Samsung Gear Fit Görselleri

Samsung Gear Fit Özellikleri Samsung Gear Fit Spor Bilekliği Samsung Gear Fit

Yorum Yok

Yanıtla