Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Samsung Gear S incelemesi

Samsung Gear S incelemesi

0 8408

Samsung Gear S incelemesi ile markanın akıllı saat konusunda tüketicilere beklentilerinin tümünü sunabildiği bir modeli göreceksiniz. 2013′ün ortalarında başlayan Galaxy Gear yolculuğu 2014 yılında da farklı modellerle devam etmişti. IFA 2014 etkinliğinde duyurulan Gear S modeli ise akıllı saat gelişiminin nelere vardığını bizlere gösteriyor. Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse, Samsung en sonunda kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayabilecek hem kullanışlı hem de işlevsel bir akıllı saat ile karşımıza çıkıyor. Ülkemizde de satışı devam eden Samsung Gear S modelinin detayları incelememizde…

Galaxy Gear S

Samsung Galaxy G S incelemesi

Tasarım

Samsung tarafından üretilen akıllı telefon ve tablet modellerindeki tasarım dili Gear S akıllı saat modeline de ilham olmuş gibi görünüyor. Akıllı saat büyük ve kavisli ekran, ekranı saran krom görünümlü çerçeve ve ekranın altında göze çarpan ana ekran tuşuyla Samsung Galaxy Gear S modeli tıpkı S5 akıllı telefonu veya Galaxy Tab S tablet modelinin küçültülmüş ve bileğe takılmış hali gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Gear S

:: Samsung Gear Fit

Samsung bu kavisli bileği sarmalayan ekran tasarımı ilk defa kullanmıyor. Daha önce 2014 yılının başlarında fitness bandı olarak karşımıza çıkan Gear Fit modelinde de küçük de olsa kavisli bir ekran ile gelmiştir. Şimdi Samsung Galaxy Gear S modeliyle kullanıcılar daha büyük bir kavisli ekrana kavuşuyor. Kavisli ekranın kullanılmasıyla bileğe sağlanan uyum oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkartıyor. Gear S’in ekranı oldukça büyük bile olsa kolunuzda kesinlikle kötü durmuyor. Saatin şıklığı ise OLED ekranın devamında karşımıza çıkan lastik kayış ve kromlanmış görünümüyle dikkat çeken kenarlar ile tamamlanıyor.

Yorum Yok

Yanıtla