Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Samsung HW-H600 Soundstand Ev Sinema Sistemi

Samsung HW-H600 Soundstand Ev Sinema Sistemi

0 2734

Samsung HW-H600 ev sinema sistemi SoundStand ile televizyonunuzun eksik kalan yanını tamamlayabileceksiniz. En ucuz Samsung HW-H600 fiyatı, detaylı özellikleri ve incelemesiyle TeknoDiyalog’da!

Cihazın kullanımı oldukça kolay. Televizyonunuzu tamamlayacak şekilde üretilen Samsung SoundStand, tıpkı standart TV standında olduğu gibi televizyonunuzun altına yerleştirilmektedir. Tasarım konusunda da kullanıcılarını sevindiren cihaz 55 – 60 inç arası televizyon boyutları için uygun bir kullanım sağlar. 35mm boyutuyla görenleri kendisine hayran bırakan Samsung HW-H600 ev sinema sistemi, süper ince tasarımı ile evinizdeki film izleme keyfine gizli bir katkı sağlar. Eğer daha çok hoparlöre gerek duymadan daha güçlü ses kalitesi arzuluyorsanız Samsung SoundStand sayesinde buna kavuşabileceksiniz. Hem de çok uygun bir fiyata!

* Televizyonunuzun stand boyutu SoundStand’den daha küçük olmalıdır.
* 60″, 35 kg’a kadar çoğu televizyonlara uyar. (*TV ekran boyutu ve stand tipi değişebilir)

Samsung HW-H600 Özellikleri

Gelişmiş Surround Ses

samsung-hw-h600

Samsung tarafından sunulan Surround Ses Genişletme teknolojisi sayesinde sisteminizin sunduğu ses seviyesi en uygun dinleme alanına göre genişler. Öyle ki sesin fiziksel yüksekliği televizyon ekranının bulunduğu seviyeye kadar yükselir. Bu sayede standart hoparlörlerde karşımıza çıkan ayrışım oluşmaz. Doğrudan TV’den dışa doğru gelen bir ses olarak alıgılanır. Samsung HW-H600 SoundStand ev sinema sistemi sayesinde surround efektleri ile gerçekçi ve gerçeğe en yakın ses deneyimi ile televizyon izleme keyfini yaşayabileceksiniz.

Ultra İnce Sistem – Yüksek Kalitede Ses

samsung-hw-h600-fiyati

Samsung Sound Stand yalnızca şık görünümüyle değil, her zamankinden daha net ve daha iyi surround ses efektleri sunmasıyla beklentilerin üzerinde bir performans sunmaktadır. Cihazın televizyonunuzun altında olması oluşan sesin, daha az bir kısmının yerden yansıma yüzünden kaybolacak şekilde, aşağıdan yukarı doğru ilerlemesine olanak tanır. Bu olay da sesin daha az bozulmasına ve daha yüksek doğruluk ile kullanıcılarına ulaşmasını sağlar. Samsung HW-H600 Sound Stand ev sinema sistemi, yaşamdakine en benzer sesler ile net bir televizyon deneyimi yaşamanızı sağlar. Bünyesinde barındırdığı teknolojiler sayesinde sesi dikey bir surround ses efekti ile çok yönlü olarak yaymaktadır.

Bağlayın – Kablosuz Olarak Paylaşın

HW-H600

Eğer TV Sound Connect aracılığıyla daha iyi seslere ulaşmak istiyorsanız, televizyonunuz ile Sound Stand arasında Bluetooth bağlantısı kurmanız gerekiyor. İki cihaz arasında kablosuz bağlantı kurmak hem sistemin kaliteli tasarımını ortaya çıkartıyor hem de evinizdeki gereksiz görüntü kirliliğini ortadan kaldırmış oluyor. Samsung HW-H600 Sound Stand ile televizyonunuzu tek bir kumanda sayesinde kolayca kontrol edebilirsiniz. İster Bluetooth isterseniz de HDMI bağlantı aracılığıyla televizyon ve ev sinema sistemini aynı anda aktif edebilir ve ses kalitesini düzenleyebilirsiniz.

※ TV Sound Connect özelliği, LED F6100 dışında 2013 Samsung 3D TV’den başlayan modellerde sunulmaktadır.

Akıllı Telefonunuz ile Hoparlörleri Aktif Edin

samsung-hw-h600-ozellikler

Cihazın Bluetooth ile uyumlu olması hoparlörleri uzaktan aktif edebilmenizi sağlıyor. Bunun için akıllı telefonunuzu kullanmanız yeterli oluyor. Sadece bir kez hoparlörler ile akıllı telefonunuzu eşleştirdikten sonra artık dilediğiniz zaman hızlı ve kolayca hoparlörleri akıllı telefonunuzdan açabilirsiniz. Hoparlörler bir güç kaynağı ile bağlantı halinde olduğu sürece sadece tek bir dokunuşla hoporlörleri açabilir ve yüksek kaliteli ses ile eğlenceye başlayabilirsiniz.

Yüksek Frekanslardan Alçak Frekanslara Birden Çok Amplifikatör

samsung-hw-h600-incelemesi

Gelişmiş teknolojiler ile kullanıcı karşısına çıkan Samsung Sound Stand her zaman dengeli bir ses sunar. Daha önce karşılaştığınız ses sistemlerindeki gibi tek bir amplifikatör kullanmayan Sound Stand, yüksek orta ve düşük frekanslar için farklı amplifikatörler kullanmaktadır. Bu yaklaşım daha iyi ayarlanmış frekanslarla sonuçlanır ve böylece tüm ses yelpazesinde çok daha doğru tınlayan bir sesin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Yorum Yok

Yanıtla