Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Samsung MS23F301EAS Mikrodalga Fırın

Samsung MS23F301EAS Mikrodalga Fırın

0 2475

Samsung MS23F301EAS mikrodalga fırın, kullanıcılarına ısıt ve ye tarzındaki hazır yiyecekler yerine sağlıklı ev yemekleri yapabilme imkanı sunuyor. Samsung tarafından üretilen MS23F301EAS mikrodalga modelinin özelliklerini, tasarımı ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Samsung MS23F301EAS Özellikleri

Güçlü ve şık dış görünümü ile etkileyen Samsung mikrodalga fırın, teknik detaylarıyla da bizden olumlu yönde puan almayı başarıyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilen ürün, 20 ön ayarlı pişirme modu sayesinde dakikalar içerisinde taze yemekler hazırlayabilmenizi sağlıyor.

samsung ms23f301eas

Hem zaman hem de enerjiden tasarruf ederek dakikalar içerisinde yemek hazırlamanızı sağlayacak olan Samsung MS23F301EAS mikrodalga fırın, kristal mavisi ekranıyla insanın içini açıyor. Tasarıma uygun tutma kolu ve ayrıntılı gümüş kadran sayesinde mutfağınızın en güzel yerini hak ediyor. İnce çizgili model dış yapılı ön cam yüzey ile dikkat çeken mikrodalga fırın, kolay temizlenen ve çizilip, rengi solmayan seramik iç yüzeye sahip.

Samsung MS23F301EAS mikrodalga fırın, ECO modu sayesinde elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Güç tüketimini minimum seviyeye indiren ECO modu, yüksek faturaların önüne geçer.

Samsung MS23F301EAS Kurulumu

Fırını yerden 85 cm yükseklikte düz bir zemine yerleştirin. Zemin, fırının ağırlığını taşıyacak güvenlikte güçlü olmalıdır.

  1. Samsung MS23F301EAS kurulumuFırının kurulumu sırasında, fırınınızın yeterli seviyede havalandırılması için arka ve yan taraflarda en az 10 cm (4 inç) ve üstten en az 20 cm (8 inç) boşluk bırakıldığından emin olun.
  2. Fırının içindeki tüm ambalaj malzemelerini çıkarın.
  3. Döner halkayı ve döner tablayı monte edin. Döner tablanın serbestçe döndüğünden emin olun. (Sadece döner tablalı modelde)
  4. Mikrodalga fırın, fişe erişilebilecek bir yere konulmalıdır.

Güç kablosu hasar görürse, meydana gelebilecek bir tehlikeyi önlemek için, üretici veya servis temsilcisi tarafından veya aynı derecede yetkili bir kişi tarafından değiştirilmelidir. Kişisel emniyetiniz için fişi uygun bir topraklı AC prizine takın.

Samsung MS23F301EAS mikrodalga fırını, geleneksel bir fırın veya radyatörün yanı gibi sıcak veya nemli ortamlarda kurmayın. Fırının güç kablosu özelliklerine uyulmalıdır ve kullanılan uzatma kablosu, fırınla birlikte tedarik edilen güç kablosu ile aynı standartta olmalıdır. Mikrodalga fırınınızı ilk kez kullanmadan önce içini ve kapak contasını nemli bir bezle silin.

Samsung MS23F301EAS Fiyatı

Samsung MS23F301EAS Nasıl Temizlenir? öğrenmek için lütfen “2. sayfaya” geçin.

1 2 3 4 İleri
İnceleme genel bakış
Tasarım
Özellik
Kullanım Kolaylığı
Fiyat
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla