Ana Sayfa Enler Samsung RB-F310G En İyi Buzdolabı Seçildi!

Samsung RB-F310G En İyi Buzdolabı Seçildi!

0 1538

Samsung RB-F310G Avrupa’daki 8 ayrı tüketici dergisi tarafından en iyi buzdolabı kategorisinde 1. oldu. Avrupa ülkelerinin ICRT* dergileri tarafından yapılan en iyi alttan donduruculu buzdolabı oylamasında kazanan Samsung RB-F310G buzdolabı oldu. Yapılan bu değerlendirmede dikkate alınan kriterler ise şu şekilde;

  • Soğutma Hızı
  • Sıcaklık Kararlılığı
  • Sıcaklık Optimizasyonu
  • Kullanılabilir Depolama Alanının Bağımsız Olarak Test Edilmesi

Samsung RB-F310G Modelini En İyi Yapan Özellikler

Ekstra Tazelik için Hızlı Soğutma

Yemekleri soğuk tutma ve dondurma konusunda Samsung RB-F310G alttan donduruculu buzdolabı birinci sınıf bir üründür. Süper hızlı soğutma ile taze yiyecekleri 25 °C’dan 7 °C’a soğutmak 7,5 saatten az sürer. Bu değerlendirilen diğer modellerin 11,8 saatlik sürelerinden %38 daha hızlıdır*. Yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olur.

hizli-sogutma

Raflar Arasında Dengeli Soğutma

Buzdolabı sıcaklığı raflar arasında dengeli yayıldığından yiyeceklerinizin sıcak ya da buzlu alanlarda bozulması söz konusu olmaz. Özenle yerleştirilmiş sensörleri ve optimize edilmiş soğutma hava akışı sayesinde sıcaklık yalnızca 0,3 °C değişim gösterir.

dengeli-sogutma

Kesin Şekilde Doğru Sıcaklık

Yıllarca süren çalışmanın sonunda ICRT dergileri buzdolabı için en uygun sıcaklığı buldu. Soğutma kısmı için 3 °C ve dondurucu kısmı için -18 °C’ın altı. Bu değerler Samsung RB-F310G alttan dondurulu buzdolabının en başta belirlenen sıcaklıklarına mükemmel şekilde uymaktadır. Tazeliğin keyfini çıkarmak için fişe takmanız yeterli.

dogru-sicaklik

Keyfini Çıkaracak Daha Fazla Depolama Alanı

Alttan donduruculu Samsung RB-F310G Diğer geleneksel modellere göre 286ℓ (Net Kapasite) dahilinde %83 pratik kullanım alanı sunuyor. Değerlendirilen diğer modellere göre maksimum %7 daha fazla alan*, en sevdiğiniz yemekler için daha fazla yeriniz olacağı ve daha kolay bir şekilde ailenizin yiyeceklerini yönetebileceğiniz anlamına gelir.

daha-depolama-alani

Yorum Yok

Yanıtla