Ana Sayfa Televizyon Led TV Samsung UE-32H4580 LED Televizyon

Samsung UE-32H4580 LED Televizyon

Samsung UE-32H4580 LED televizyon Smart TV keyfini artık daha kolay ve hızlı bir hale getiriyor. Performans, fiyat ve tüm detayları bugün sizin için inceleyeceğiz!

Her yıl daha kaliteli ve daha çok özellik sunan Smart TV modelleriyle karşımıza çıkan Samsung’un UE-32H4580 modeliyle karşınızdayız. Cihazın sunmuş olduğu Smart Hub özelliği birçok uygulama, video klip, tv programı ve sosyal medya mecrasına erişmenizi sağlıyor. Daha önceleri bize hayal gibi gelen parmak ve el hareketleriyle cihazı kontrol etmek bu modelde de mümkün. Gelişen Motion Control özelliği kanallar arasında geçiş yaparken, ses düzeyini ayarlarken, web sayfalarını kaydırırken ve Smart Hub ekranında dolaşırken işlerini çok kolaylaştıracak.

samsung-ue-32h4580

Çünkü bu cihaz parmak hareketlerinizi bile algılayabiliyor. Samsung UE-32H4580 LED televizyon hakkında bilmeniz gereken bir kaç önemli ayrıntı bulunuyor. Bunların başında televizyon kamerası bulunuyor. Motion Control yani elle cihazı kontrol etmek için kamera satın almanız gerekiyor. Çünkü cihazın yanında kamera gelmiyor. El ve parmakla kontrol özelliğinin performansı cihazın kurulu olduğu ortamın parlaklığına göre değişiklik gösterebilir. Smart Hub içerisinde bulunan içeriklerde ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Bunun için en doğru bilgiye Smarthub sayfasından ulaşabilirsiniz.

GİRİŞ

► ÜSTÜN PERFORMANS

DAHA CANLI RENKLER

FUTBOL MODU

► USB ÜZERİNDEN FİLM İZLEYİN

► MOBİL İÇERİĞİNİZİ BÜYÜK EKRANA AKTARIN

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yorum Yok

Yanıtla