Ana Sayfa Televizyon Led TV Samsung UE-40H5070 Full HD LED TV

Samsung UE-40H5070 Full HD LED TV

Samsung UE-40H5070 full hd gerçekliği, futbol modu sayesinde maç heyecanını, film ve programlardan her zaman daha iyi görüntüyü ve USB ile film izleme olanağını evinize getirmektedir. Cihaz hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Siyahın hakim olduğu çerçeveler ile oldukça şık bir görüntü ortaya koyan UE-40H5070, oldukça ince bir yapıdadır. Site tanıttığımız cihaz 40″ büyüklüğünde fakat 32″ ve 48″ boyutlarında da modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz şimdi özelliklerini detaylandıralım.

Samsung UE-40H5070 Özellikleri

Full HD Gerçeklik

samsung ue-40h5070

Full HD film, dizi, spor müsabakası ve belgesel izlemediyseniz, bu gerçekliğe hayran kalacaksınız. Standart HD televizyonların sunduğu gerçekliğin iki katını kullanıcıları ile buluşturan bu yüksek çözünürlük, beklentilerinizin üzerinde bir performans sunuyor. Muhteşem bir izleme deneyimi ile karşılaşacağınız Samsung UE-40H5070 full hd led televizyon modelinde, görüntüler her zaman canlı ve zengin. Sürekli takip ettiğiniz programlar, diziler ve merakla beklediğiniz filmler eskisi gibi değil daha canlı, daha renkli ve daha gerçekçi olacak. Tam yüksek çözünürlüklü bir dünyaya adımınızı atın!

Fanatiklere Özel Futbol Modu

samsung ue-40h5070

Stadyum deneyini Samsung UE-40H5070 ile salonunuza taşıyabileceksiniz. Futbol modunda stadyum zeminindeki gerçek yeşil tonunu görecek, multi-surround ses efekti ile güçlü atmosferi salonunuza hissedebileceksiniz. Ayrıca Zoom özelliği maç hakeminden daha kesin kararlar verebilmenizi sağlayacak. Takımınızın maçını keyifle izlemek için bundan daha güzel özellikler olamazdı!

Samsung UE-40H5070 Fiyatı

Yorum Yok

Yanıtla