Ana Sayfa Televizyon Samsung Samsung UE-65HU7500 3D UHD TV

Samsung UE-65HU7500 3D UHD TV

Samsung UE-65HU7500 65 inçlik ekran boyutu, sıfıra yakın kenarlığı, canlı ve hareketli renkler sunan UHD görüntüsü ile hayalinizdeki görüntüleme teknolojisini sunuyor. Ultra HD çözünürlüğündeki görüntü kalitesi ile tüm detayları görebilmenize olanak tanıyan bu televizyon, Full HD çözünürlüğünden 4 kat daha kaliteli haliyle her zaman daha fazlasını arzulayanların dikkatini çekmeyi başarıyor.

Samsung UE-65HU7500 Özellikleri

Canlı ve hareketli renklerle büyüleyici UHD görüntüsü

samsung-ue-65hu7500-ozellikleri

Samsung Ultra HD TV görüntü kalitesi, PurColour yani gerçek renk teknolojisi sayesinde dünyadaki tüm renkleri en gerçek ve doğal tonlarıyla görebilmenize olanak tanır. Oldukça geniş renk yelpazesi bulunan doğanın tüm renklerini en saf ve gerçek tonlarıyla Samsung UE-65HU7500 UHD televizyonda bulabilirsiniz.

UHD Upscaling özelliği ile mevcut görüntü kalitesini arttırır

UHD-Upscaling-ozelligi

Kullanıcılarına her zaman en kaliteli görüntüyü ulaştırmayı hedefleyen Samsung, bu konu hakkında çalışmalarını da sürdürmektedir. Üretici firma yeni 4 aşamalı UHD Upscaling özelliği sayesinde düşük çözünürlükteki içerikleri UHD görüntü kalitesine dönüştürmektedir. UHD Resim Motoru, aslında UHD kaynağını baz almasa bile yine Ultra HD düzeyine yakın bir kaliteye ulaşır. Böylece Samsung UE-65HU7500 kullanıcıları her zaman kaliteli görüntüye kavuşur.

UHD çözünürlük için daha ayrıntılı bir resim

samsung-ue-65hu7500-UHD-Dimming

Samsung tarafından geliştirilen UH Dimming teknolojisi, cihazınıza ulaşan Ultra HD görüntüye en uygun renk ve kontrast düzenini oluşturur. Ultra HD’nin daha yüksek çözünürlük ile hizmet verebilmesi için görüntülerin daha fazla işleme tabi tutulması anlamına gelir. Bu yüzden siyah ve beyaz renk tonları mümkün olduğunda en uygun şekilde işlemek ve daha fazla canlı renk üretmek amacıyla Samsung UHD Dimming teknolojisi geliştirilmiştir.

Full HD çözünürlüğün 4 katı

samsung-ue-65hu7500-cozunurluk

Samsung’un Ultra HD görüntü kalitesi ekrandaki her detayı görebilmenize olanak tanır. Gerçek hayattaki renk tonlarıyla son derece uyumlu olan cihazın sunduğu renkler, Full HD çözünürlükten tam 4 kat daha yüksek bir çözünürlük ile hizmet verir. Samsung UE-65HU7500 daha önce görmüş olduğunuz cihazlardan çok daha net ve ayrıntılı görüntüler ile sizi şaşırtacak.

Clear Motion Rate özelliği hareket bulanıklığını en aza indirger

samsung-ue-65hu7500-Clear-Motion-Rate

Televizyonunuzdaki en hızlı sahneleri bile en net şekilde görebilmenizi sağlayan Clear Motion Rate teknolojisi, hızlı hareketlerden oluşan bulanıklığı en aza indirmektedir. Spor müsabakalarını, hızlı sahneleri, filmleri ve eğlence programlarını en keyifli şekilde Samsung UE-65HU7500 ile izleyebilirsiniz. Clear Motion Rate teknolojisi, geliştirilmiş panel yenileme hızı, görüntü işlemcisi hızı ve arka ışık teknolojisi sayesinde mümkün olmaktadır.

Geleceğe Hazır

samsung-ue-65hu7500-guncelleme

Her alanda olduğu gibi televizyon teknolojisi alanında da gelişim sürekli devam etmektedir. Samsung UHD televizyon modelleri de bu değişimden nasibini almaktadır. UHD Evolution Kit ile Samsung televizyon modeliniz yeni bir cihaz almanıza gerek kalmadan UHD standartlarına uyumlu olarak kendi kendini güncelleyebilmektedir. Gelecekteki teknolojilere hazır bir UHD televizyon olan Samsung UE-65HU7500, ayrı olarak satılan UHD Evolution Kit ile güncel kalabilmektedir.

Yorum Yok

Yanıtla