Ana Sayfa Televizyon OLED TV Samsung ve LG’den Kavisli OLED TV!

Samsung ve LG’den Kavisli OLED TV!

Güney Koreli iki üretici devi LG ve Samsung’dan görenleri şaşkına çeviren kavisli OLED TV! İki dev şirketin OLED TV alanında birbiriyle kıyasıya bir mücadelesi bulunmaktadır. Bu alanda bir ilki gerçekleştiren bu büyük markalar teknolojiden beklenen her şeyi tüketicilere sunmakta kararlı gibi görünüyor. 

Samsung kavisli OLED TV modelini bu hafta Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacağını duyurdu. LG’nin OLED TV modeli ise 2 gün önce ABD’de satışa sunuldu. Bu sayede büyük kapışma her yerde devam edecek. Samsung’un sunacağı OLED TV fiyatı tıpkı LG’deki olduğu gibi 15 bin dolar olması bekleniyor. ABD’de yapılacak Samsung OLED TV satışı bu pazardaki ilk satış noktası olacak. Bu yüzden oldukça fazla önem arz etmektedir. Yılın ilk aylarında ABD’deki CES 2013 fuarında tanıtılan Samsung’un kavisli OLED TV’si yine tanıtıldığı yerde satışa çıkacak.

samsung-kavisli-oled-tv-280613-1

 

LG tarafından sunulan kavisli OLED TV 17 kg ağırlında ve 15 bin dolar karşılığında sahibini bekliyor.  Samsung’un piyasaya süreceği ürün de tıpkı LG gibi özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu yüzden fiyat olarak 15 bin dolar vermesi bekleniyor. Fakat LG’nin OLED TV’sine göre daha ağır olan Samsung modeli tam 27 kg ağırlığında görücüye çıktı.

Sony’nin tüketicilerle buluşturduğu harika bir televizyon olan “Sony KDL-40W905A” hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bir önceki haberimizi okuyabilirsiniz.

Yorum Yok

Yanıtla