Ana Sayfa Ürün İncelemeleri Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD

Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD

0 9988

Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD ile akıllı telefonunuzun performanstan ödün vermeden çalışmasını sağlayabilir ve cihazınızı yeni sınırlarla tanıştırabilirsiniz.

Sandisk SDSDQXP-008G-X46 koduyla raflardaki yerini alan MicroSD kart küçük boyutunun aksine inanılmaz bir performans ile çalışıyor. Cihazınızla bütünleşecek olan Sandisk SDSDQXP-008G-X46 uygulamaların kullanımında, birden çok görevi yerine getirmek hususunda ve video kayıt gibi işlemlerde cihazınızı üst düzey bir performansta çalıştırmaktadır.

Sandisk-8-Gb-Android-Extreme-Pro

Dünyadaki en hızlı UHS-I veri hızına sahip olan Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD, daha fazla kapasite almayı düşünenler için 16 GB’lık diğer bir modeliyle de hizmet vermektedir. 8 GB depolama alanına sahip bu microSD kart akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil kullanım sağlayan cihazlar için oldukça uygun bir seçimdir.

Kart sayesinde 3D ve Full HD video çekimleri yapabilirsiniz. Tasarımı sayesinde oldukça sağlam ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Sandisk SDSDQXP-008G-X46 Genel Bakış

Daha Önce Görmediğiniz Üstün Performans ve Veri Hızı

Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD bellek kartı 95 MB/sn okuma hızıyla mobil dünyadaki performansını bir anda değiştirmektedir. Sandisk SDSDQXP-008G-X46 ile cihazınıza uygulamalar eskisinden daha hızlı yüklenir ve güncelleme işlemi en kısa sürede gerçekleşir. Oyunların çalışması ve indirilmesi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca bu MicroSD kart sayesinde Full HD video keyfini benzersiz bir şekilde çıkartabilirsiniz.

En Kaliteli Full HD Video ve Fotoğraflar Çekin

90 MB/sn’ye kadar yazma hızı olan Sandisk SDSDQXP-008G-X46, fotoğraf ve video çekiminde kusursuz sonuçlar ortaya koymaktadır.  Android cihazlardaki performans artışına inanamayacaksınız!

Geniş Depolama Alanları

Sizlere tanıttığımız Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD kimilerine göre yetersiz bir alan olarak görülebilir. Bunu düşünen Sandisk 16 GB’lık daha geniş bir depolama alanı sunan MicroSD’yi kullanıcılar ile buluşturdu. Geniş depolama alanları sayesinde cihazınızda videolar, oyunlar ve uygulamalar için oldukça fazla yer açabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

Her işlemi kısa sürede yerine getirmek için tasarlanan bu MicroSD kart, darbelere, suya ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Oyunları yüksek kalitede oynayabilir, uygulamalarda keyifli anlar yaşayabilir, videolar çekebilir ve iklim ne olursa olsun verilerinize erişebilirsiniz.

Sandisk 8 GB Android Extreme Pro MicroSD Teknik Özellikleri

  • Biçim etkeni: microSDHC
  • Mevcut kapasiteler: 8 GB, 16 GB
  • Performans/hız: 95 MB/sn’ye kadar (633X) okuma hızı; 90 MB/sn’ye kadar (600X) yazma hızı
  • microSDHC kart boyutu: 59 inç x 0,043 inç x 0,03 inç (15 mm x 11 mm x 1,0 mm)
  • Çalışma sıcaklığı: -13ºF ila 185ºF (-25ºC ila 85 ºC)
  • Depolama sıcaklığı: -40ºF ila 185ºF (-40ºC ila 85ºC)
  • Uyumluluk: Tüm microSDHC destekleyen barındırma cihazlarıyla uyumludur
  • Güvenlik: Dahili yazma korumalı anahtar kazayla veri kaybı oluşmasını önler
  • Destek: Sınırlı ömür garantisi

Yorum Yok

Yanıtla