Ana Sayfa Bilişim Sharp Mebius Tablet Tanıtıldı (Su Geçirmez)

Sharp Mebius Tablet Tanıtıldı (Su Geçirmez)

Sharp Mebius tablet Windows işletim sistemi olan 8 ve 8.1 ile uyumlu bir şekilde çalışmasıyla dikkat çeken model olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

IGZO ekranı ile dikkat çeken Sharp Mebius, 10.1 inç ekran boyutunda ve 2560 x 1600 oranında çözünürlüğe sahip. CEATEC fuarında meraklıları ile buluşan bu şık tablet, Mebius Pad olarak adlandırılmaktadır.

Cihazın IGZO ekran ile kullanıcılara sunulmuş olması beraberinde bir çok artıyı da getiriyor. IGZO ekran diğer ekranlara nazaran daha az ısınmaktadır ve LCD ekranlara göre daha az enerji harcamaktadır.

Sharp Mebius tabletin kullanıcılara sunduğu IGZO ekran teknolojisi, LCD ekranlara göre daha ince bir yapıya sahip olduğu gibi daha yüksek çözünürlükte hizmet vermektedir ve çok daha küçük piksellerin kullanılmasına olanak tanımaktadır.

İlginizi Çekebilir >> Toshiba Satellite L955D

Mebius Pad 4 çekirdekli Intel Atom Z3370 işlemci ile çalışmaktadır. İşlemcinin kattığı gücün yanı sıra cihaz bünyesinde IPX5, IPX7 ve IP5X sertifikalarını barındırmaktadır. Bu sertifikalar cihazın toza ve suya karşı dayanıklı olduğunu kanıtlamaktadır. Stylus kalem ve LTE bağlantı noktası olan Sharp Mebius, önümüzdeki yıl piyasadaki yerini almış olacak.

Cihazın fiyatı ve diğer bölgelerde satışa sunulup sunulmayacağı henüz açıklanmadı.

Yorum Yok

Yanıtla