Ana Sayfa Televizyon Sony 4K Ultra HD Medya Oynatıcısı ABD’de Satışa Sunuldu!

Sony 4K Ultra HD Medya Oynatıcısı ABD’de Satışa Sunuldu!

0 799

Sony’nin merakla beklenen ürünü olan Sony 4K Ultra HD Medya Oynatıcısı Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunuldu ve fiyatı belli oldu. Bu yılın ilk aylarında CES 2013′te tanıtımı yapılan bu ürün ABD’de 699 $’dan satılmaya başladı. Sony tarafından üretilen 65 inçlik 4K televizyon ile birlikte çalışacak olan Ultra HD Medya Onatıcısı içerisinde 10 adet filmle birlikte tüketicilere sunuldu. 

Sony firması bu yıl içerisinde tüketicilerle buluşturacağı Video Unlimited  4K  içerik servisi sayesinde medya oynatıcısına sahip olanlar yeni içeriklere kolayca erişebilecek. Sony içerisinden önceden yükleyip 4K Ultra HD Medya Oynatıcısı alacaklara sürpriz yaptığı bazı filmler ise şu şekildedir;

  • The Amazing Spiderman
  • The Karate Kid
  • Total Recall 2012
  • Kwai Nehri’ndeki Köprü

Sony 4K Ultra HD Medya Oynatıcısı

Bu filmlerin yanı sıra 4K Ultra HD’nin görüntü kalitesini yansıtan tanıtıcı videolar da oynatıcı içerisinde yerini almaktadır. Söylediğimiz gibi Video Unlimited 4K içerik servisi devreye girdiği anda kullanıcılar 29.99 $ gibi bir fiyata istediği filmi satın alabilecek. Ayrıca 7.99 $ karşılığında ise filmi 24 saatliğinde kiralama imkanı bulacaklar.

Bir önceki yazımızda  “Samsung LCD ve LED TV Modelleri” hakkında bilgi paylaşımı yapmıştık. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yanıtla