Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Sony Vaio Fit Multi-flip PC

Sony Vaio Fit Multi-flip PC

0 13264

Sony Vaio Fit Multi-flip PC daha önce görmediğiniz kadar güçlü, yeni ve üstün özellikli bir bilgisayar olarak göze çarpıyor. Yenilikleri hem sizi hem de çevrenizdekileri çok şaşırtacak! Güçlü donanım özellikleriyle üst düzey performans sunan Sony Vaio Fit Multi-flip adından çok bahsettirecek…

Kaliteden ödün vermeyen bilgi teknolojileri deneyimi için birinci sınıf dönüşebilen dizüstü bilgisayar. 4. nesil Intel Core i7 işlemci destekli. En dikkat çeken özellik, bu bilgisayarın ödün vermeyen özelliklerle donatılmış verimli ve eğlenceli bir VAIO olmasıdır. En son nesil Intel Core işlemcilerle günlük belgeleriniz ve fotoğraf düzenleme işleriniz üzerinde hızla çalışın.

Sony Vaio Fit Multi-flip PC Fiyatı

Web’de gezinmek veya uygulamaları dokunarak keşfetmek istediğinizde, tablet moduna geçin. Ekran tek, sorunsuz ve akıcı bir hareketle çevrilir. Sony Vaio Fit Multi-flip bilgisayarınızda filmleri ve fotoğrafları yüksek tanımlı televizyonunuzda keyfini sürdüğünüz aynı keskinlik ve netlikte izlediğinizi düşünün.

İlginizi Çekebilir >> Samsung NP900X4D-A01TR

Sony Vaio Fit Multi-flip PC Fiyatları

2880 x 1620 çözünürlük1 ve X-Reality mobil teknolojisine sahip en iyi HD ekranlarla, eğlenceniz canlanır ve hayat bulur. Yüksek parlaklığa ve geniş renk aralığına sahip olan mobil cihazlar için TRILUMINOS Ekran, renklerin saf, güçlü ve doğal kalmasını sağlar.

Müzik veya film deneyimini zevkinize uygun ayarlanmış sesle yaşayın. ClearAudio+ modu, tek basit işlemle mükemmel ayarları seçmenizi sağlar. Gece veya gündüz, istediğiniz zaman yazı yazın, bloglarınızı yönetin veya web’de sörf yapın. Hassas tuş aralığı ve arka aydınlatmaya sahip boşluklu klavyeyle hepsi çok kolay.

Sony Vaio Fit Multi-flip PC Modelleri

Sony Vaio Fit Multi-flip PC Modelleri

 

Not: Büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Yorum Yok

Yanıtla