Ana Sayfa Cep Telefonu Sony Xperia Z Ultra Geliyor!

Sony Xperia Z Ultra Geliyor!

0 9761

Akıllı telefon piyasasında kalıcı olmak için çalışmalarına ara vermeden devam eden Sony, tüketicilere sunacağı yeni telefonu ile dikkat çekmeyi planlıyor. Yeni performans canavarı olarak nitelendirilen Sony Xperia Z Ultra yakın zamanda tanıtılacak gibi gözüküyor.

Merkezi Japonya olan ve ürettiği kaliteli cihazlar ile dünyaca tanınan Sony, geride bıraktığımız yıllarda akıllı telefonlardaki başarısı ile gündeme gelmeye başladı. Xperia serisiyle başarıyı yakalayan Sony, tüketicilerden olumlu yorumlar aldı. Özellikle dayanıklılık söz konusu olunca Sony, diğer markaların bir adım önünde gibi görünüyor. Yakın zamanda tanıtılması beklenen fakat sızdırılan bilgilere göre Xperia ailesinin yeni ferdi Sony Xperia Z Ultra olacak!

Sony tarafından yapılan resmi açıklama cep telefonu kullanıcılarını hem merakta bıraktı hem de oldukça heyecanlandırdı. Xperia Z Ultra tanıtımının 25 Haziran günü yapılacağını açıklayan Sony, yeni akıllı telefonuna çok fazla güveniyor. Yeni üretilen bu cihaz performans olarak tüketicileri oldukça heyecanlandıracağa benziyor.

6.44 inç geniş bir ekran boyutuna sahip olan Sony Xperia Z Ultra, Antutu performansı testini de başarıyla geçerek kalitesini bir kez daha kanıtladı. Henüz piyasaya sürülmeden konuşmaların başladığı bu akıllı telefon çok fazla ses getirecek ve rakiplerinin bile dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

Sony Xperia Z Ultra Özellikleri

Sony Xperia Z Ultra özellikleri içerisinde, 2 GB Ram, 16 GB depolama alanı, Adreno 330 grafik birimi, 6.44 inçlik geniş ekranı ve 3000 mAh bataryası ile cep telefonu sektörüne sağlam bir adım atmayı planlıyor.

Sahip olduğu IP55 ve IP58 sertifikalarının yanı sıra, toz, su gibi bileşenlere karşı dayanıklılığı ile dikkat çeken Xperia Z Ultra bir önceki modelden daha üstün özelliklerle tüketicileri şaşırtmaya geliyor. Tüketici yorumlarını dikkate alarak yeni üründe iyileştirmeler yapan Sony, teknoloji severleri şaşırtmaya geliyor!

Bir önceki yazımızda “Ekran Kilidi Açabilen Yüzük” hakkında bilgiler vermiştik. Dilerseniz o makalemizi inceleyebilirsiniz.

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla