Ana Sayfa Cep Telefonu Sony Xperia Z Ultra

Sony Xperia Z Ultra

0 11594

Sony Xperia Z Ultra şimdiye kadar üretilmiş en geniş Full HD ekrana sahip akıllı telefon olarak isimlendirilmektedir. Kullanıcılarına beklentilerinin üzerinde bir görüntüleme deneyimi sunan Xperia Z Ultra, 6,4 inçlik Full HD bir ekran ile geliyor. Cihaz X-Reality destekli TRILUMINOS ekran kullanılan ilk Android akıllı telefon olarak dikkat çekiyor.

Üstün özelliklerini hafif ve inceliğiyle harmanlayan Sony Xperia Z Ultra, su geçirmeyen yapısıyla bir çok farklı kullanıcının da beğenisini kazanmaya devam ediyor. Eğer sizde cihazınızla en üstün performanslı işleri yapmak, eğlencede doruk noktasına ulaşmak istiyorsanız bu cihazla her şeyi başarabilirsiniz.

Sony Xperia Z Ultra Genel Özellikleri

İnce ve Hafif

6,5 mm inceliğe sahip gövde bölüm, cam yüzey ve 212 gram ağırlığı onu çok özel bir cihaz kılıyor. Sony Xperia Z Ultra ince, hafif ve şıklığıyla göz dolduruyor. Eğer üstün özelliklere sahip fakat incelikten, hafiflikten ve şıklıktan ödün vermeyen bir cihaz arıyorsanız Sony sizler için bu cihazı tasarladı!

Full HD Ekran ile Suya Dayanıklı Tek Akıllı Telefon

Göründüğünden daha sağlam bir yapıda olan cihaz, su geçirmeyen ve toza dayanıklı tasarımı sayesinde sizi hayrete düşürecek. Sert temperli bir cam ile üretilen cihaz, tasarımındaki mükemmelliğinden ödün vermeden sağlamlığını kanıtlamaktadır.

Mobil Eğlence Dünyasına Katılın

Ayrıntıları Kaçırmayın

Sony Xperia Z Ultra’da çizimlerinizin en ufak ayrıntıya kadar algılanmasını sağlayan ekran kalemi veya metal kalem bulunmaktadır. Bu sayede yazdığınız yazılar ve yaptığınız çizimler en ince ayrıntısına kadar algılanır.

Verimliliği Arttırın

Tek elle kullanım için oldukça uygun bir cihaz olan Xperia Z Ultra, klavye değiştirme özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Verimliliği arttırmanızı sağlayan çok görevli uygulamalar, büyük ekranda bir iş ortağı olarak size yardımcı olur.

Kendinizi Kaptırın

Bir cep telefonundan beklediğiniz her şeyi sizlere sunan bu cihaz, X-Reality ile desteklenen 6,4 inç büyüklüğünde TRILUMINOS ekran ile en kaliteli görüntüleri size sunmaktadır. Filmlerde kapalı gişe deneyimini büyük ekranında size sunarak kendinizi bu telefona kaptırın!

Sony Xperia Z Ultra Teknik Özellikleri

Ekran

  • Cep telefonu için X-Reality destekli 6.4 inç TRILUMINOS™ Ekran
  • Tam HD 1080p
  • inç başına 342 piksel

Tasarım ve Dayanıklılık

  • 1.5 metreye kadar su geçirmezlik*
  • toza dayanıklılık
  • güçlü metal çerçeve

Sony Xperia Z Ultra Özellikleri

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla