Ana Sayfa Cep Telefonu Sony Sony Xperia Z3 ile Çekilen Profesyonel Fotoğraflar

Sony Xperia Z3 ile Çekilen Profesyonel Fotoğraflar

0 14852

Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact ile çekilen fotoğraflar büyük beğeni topladı. 3 profesyonel fotoğrafçının kadrajından çıkan bu harika fotoğraflar haberimizde!

Sony-Xperia-Z3-sensor

Sony, ürettiği kamera sensörleri ile beğeni kazanan ve bu alanda büyük işler başarmış bir şirket. Sensörlerine akıllı telefon modellerinde yer verdiğinde beri tüketiciler de bu konuda büyük kolaylıklar kazandı. Bir akıllı telefon ile çekilebilecek en kaliteli fotoğrafları Sony sensörlerinden çıktığını görmeye alıştık. Birbirinden iddialı profesyonel fotoğraflar çeken fotoğrafçılar, fotoğrafları Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact modellerini kullanarak çektiler. Sınıfının en iyileri arasında gösterilen bu akıllı telefonlar ile çekilen fotoğrafları haberimizde bulabilirsiniz.

3 profesyonel fotoğrafçı gece çekimi, hareketli anlar, yoğun güneş altında gibi bir çok farklı koşulda fotoğraflar çektiler. Greg Funnell, Ben Thomas ve JN Silva adındaki fotoğrafçılar çekimlerini Londra, Melbourne ve New York‘ta gerçekleştirdi. İşte o birbirinden harika kareler…

Not: Fotoğrafları incelemek için 2. sayfaya geçin.

Yorum Yok

Yanıtla