Ana Sayfa Cep Telefonu Telefon Çizikleri Nasıl Giderilir?

Telefon Çizikleri Nasıl Giderilir?

Telefon çizikleri nasıl giderilir? sorusunu yanıtladığımızda bir çok kişinin kafasındaki soru işaretini de ortadan kaldıracağız.

Malum teknoloji çağında yaşıyoruz ve hepimizin elinde akıllı telefon veya tablet bulunuyor. Bu narin cihazlar her ne kadar son tekenolojiyle üretilmiş olsalar da sürekli kullanıldıkları için çizilebiliyorlar. Cihaz ekranı cam olduğu için hem ağır hem de zamanla yıpranacak bir madde olduğunu unutmayalım. Mobil cihazlarda bu tip çizilmeye ve yıpranmaya meyilli ekranların kullanılması aslında pek de doğal görünmüyor. Fakat bu durumdan daha kötüleri de bulunuyor. Oda üreticilerin maliyeti düşürmek için plastik ekran kullanması ve sonucun tüm tüketicileri hüsrana uğratması gibi.

Kullanıcıların cihazlarını daha uzun süre kullanabilmesi için kapak ve koruma kılıfları bulunuyor. Bunları tercih etmeyen kullanıcıların ise akıllı telefon ve tabletleri daha çabuk çizilip, tahrip olabiliyor. Son yıllarda tüketicilerle buluşturulan akıllı telefon ve tabletler eskiye göre daha narin bir yapıda oldukları için hasar gördükleri zaman parçalarını değiştirmek daha bir masraflı oluyor.

Durum böyle olunca her zaman yanımızda gezdirdiğimiz tablet ve akıllı telefonların en önemli parçaları olan ekranlarını korumanın yollarını aramak çok doğru bir davranış oluyor. Üreticiler Gorilla Hlass gibi üstün ekran koruma teknolojisi kullansalar bile cepte taşıdığımız için gerek anahtarlara çarpıp, gerek bozuk paraya çarpıp cihaz ekranı çizilebiliyor. Şimdi sizler için bir araya getirilen telefon çiziklerinden kurtulma yolları infografik anlatımını sizlere sunuyoruz. Bu yolları dikkatli bir şekilde takip ederseniz hiç değilse çiziklerin görünümü bir nebze azaltabilirsiniz.

telefon-cizikleri-giderme

BENZER MAKALELER

1 Yorum

Yanıtla