Ana Sayfa Klima Dünyası Toshiba Inverter Suzumi Plus

Toshiba Inverter Suzumi Plus

Toshiba Inverter Suzumi Plus, yeni IAQ teknoloji sayesinde bulunduğunuz ortamdaki tüm zararlı bakterilerin yok edilmesini sağlayan oldukça önemli bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Hasta olmanızı sağlayan mikrop, bakteri ve virüslerin kısa sürede yakalanıp yok edilmesi Toshiba Inverter Suzumi Plus ile artık oldukça kolay!

IAQ teknolojisiyle geliştirilen filtreler evinizdeki tazeliği ve ferahlı koruyarak baharın tüm güzelliğini yaşamanızı sağlayacak. Inverter Suzumi Plus kuş gribi virüsü olan H5N1 virüslerini de yakalayıp yok etmesiyle bilinen IAQ teknolojisiyle evinize tam bir kalkan oluyor!

Toshiba Inverter Suzumi Plus

Ailenizi zararlı mikroplardan korumak istiyorsanız bu özellikle donatılmış Toshiba klima modelleri arasından birisini tercih edebilirsiniz. Toshiba’nın anti-virüs, anti-bakteriyel ve anti allerjen filtreleri çevrenizdeki herkesi zararlı bakterilerden korurken, Catechin Filtre kirleticileri ve kötü kokuları tutacaktır.

Bir önceki yazımızda “Hangouts Uygulaması Android İçin Güncellendi” bilgisini paylaşmıştık. Dilerseniz güncelleme hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

 

Yorum Yok

Yanıtla