Ana Sayfa Televizyon Led TV Vestel 50PF7070 LED TV

Vestel 50PF7070 LED TV

Vestel 50PF7070 LED TV 50 inç yani 127 ekran bir televizyon almak isteyenler için güzel bir alternatif olabilir. Her sektörde olduğu gibi televizyon sektöründe de kullanıcılar karar vermekte zorluk çekiyor. Bu yüzden LCD, LED ve Plazma paneller arasındaki büyük rekabet her geçen gün şiddetleniyor. Tüm incelemelerimiz veya karşılaştırmalar hangi sonuca varırsa varsın, son kullanıcı kendisine ve evine en uygun olan paneli seçiyor. Bazı kullanıcılar LED paneli seçerken, bazıları Plazmalardan vazgeçemiyor. Bazı kullanıcılar ise uygun fiyatlı olduğu için LCD televizyon modellerini tercih ediyor. Elde ettiği enerji tasarrufu, renk doygunluğu ve arka aydınlatmaları sayesinde ön plana çıkan LED TV’lere iyi bir örnek olan Vestel 50PF7070 LED panel tercih etmeyi düşünenler için dikkat çekici özellikler taşıyor.

Vestel-50PF7070

Daha önce de söylediğimiz gibi cihaz 50 inç boyutunda Vestel 50PF7070 50 inç boyutunda. Panel olarak LED kullanan cihaz, şık tasarımı sayesinde oturma odalarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Vestel’in Smart LED ailesinin bir üyesi olan cihaz, Full HD çözünürlüğünde ekran görüntüsü sunuyor. 1920×1080 piksel ile görüntü kalitesine önem veren tüketicilerin beğenisini toplayan cihaz, yüksek çözünürlükteki video ve filmleri en iyi kalitede izleyebilmenize olanak tanıyor. LED arka aydınlatması ve bünyesinde barındırdığı Ultra Dynamic Contrast teknolojisi sayesinde siyah dengesini iyi bir şekilde yakalayan Vestel 50PF7070, 400 Hz’lik görüntü tarama hızını yakalayabiliyor. Cihazın bağlantı noktalarına bakacak olursak; 3 HDMI ve 2 USB bağlantı noktası ile karşılaşıyoruz. Bunların dışında akıllı özellikleriyle de dikkat çeken Vestel 50PF7070, evinizde eğlenceli vakit geçirmenize olanak tanıyor.

Kullanıcılarını sadece televizyon izlemek zorunda bırakmayan Vestel 50PF7070, Smart Center özelliği sayesinde keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. Akıllı televizyonunuz sayesinde kolayca internete bağlanabiliyorsunuz. Birçok farklı ve ücretsiz uygulaması ile televizyon başında geçirdiğiniz zamanı eğlenceli hale getiren cihaz, Follow Me özelliği ile bizimde beğenimizi kazandı. Follow Me özelliği ile televizyondaki yayını tablete aktarabiliyorsunuz. Bu sayede tabletteykende TV izleme şansına sahip oluyorsunuz. Bunun dışında MediaShare özelliği sayesinde de tabletteki fotoğrafları kolayca televizyonunuza aktarabiliyorsunuz.

Vestel 50PF7070 Teknik Özellikleri

Marka: Vestel
Ürün Modeli: 50PF7070
Ürün Türü: LCD Televizyon
Panel: LED
Ekran Büyüklüğü: 50 inç
Çözünürlük: Full HD
Tarama Hızı: 400 Hz
Kontrast: Ultra Dynamic Contrast
Bağlantılar: HDMI (3 adet), USB (2 adet), Ethernet

İnceleme genel bakış
Görüntü Kalitesi
Akıllı Özellikleri
Ses Kalitesi
Ürün İncelemeleri, Güncel Haberler, Kullanım Kılavuzları ve Tanıtımlar...

Yorum Yok

Yanıtla