Ana Sayfa Cep Telefonu Vodafone Blade V

Vodafone Blade V

0 4078

Vodafone Blade V akıllı cep telefonu arayanlar için ekonomik bir çözüm olarak tüketicilere sunuldu. Akıllı telefon pazarındaki ürün seçeneği her geçen gün çoğalıyor. Bu yüzden tüketiciler hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün arayışı içine giriyor. Bunun pazardaki adı da fiyat performans telefonları…

Bugün birlikte detaylarına ineceğimiz Vodafone Blade V akıllı cep telefonu, Vodafone’un ekonomik akıllı telefon arayanlara sunduğu yeni bir model…

Vodafone Blade V Tasarım Özellikleri

Vodafone Blade VBlade V modeli, 10.9 mm kalınlığa ve 130 gram ağırlığa sahip bir akıllı telefon. Tek elle kullanım açısından oldukça güzel bir cihaz olan Vodafone Blade V, biraz kalın olduğu için oluşabilecek kaymalarda sizi zorlayabilir. Cihazın ön bölümünde Android kısayol tuşlarına yer verilmiş. İkinci kamera da burada dikkati çekiyor. Arka bölümde ise flash destekli 5 MP çözünürlüğe sahip bir kamera bulunmaktadır. Ayrıca Vodafone logosu da dikkatlerden kaçmıyor. Bunun dışında Vodafone Blade V üzerinde herhangi bir yazılı ibare bulunmamaktadır.

Arka kapak sağ alt kısımda bulunan bölme sayesinde açılabiliyor. Kapak açıldığında ise karşımıza SIM kart girişi ve 32 GB’a kadar genişletebileceğimiz microSD girişi çıkıyor. Bu akıllı telefon modelinin dahili depolama alanı 4GB ile sınırlandırılmış ve siz bu alanın 1.5 GB’lık bölümünü kullanabiliyorsunuz. Ayrıca cihazın içerisinde 1800 mAh çıkarılabilen bir batarya bulunuyor.

Vodafone Blade V Teknik Özellikleri

Ürün ekonomik bandında yayınlandığı için üretici firma da fiyata uygun özellikler seçip cihaza yerleştirmeyi uygun görmüş. Buna göre Vodafone Blade V 4 inç büyüklüğünde TFT bir ekran ile geliyor. 480×800 ekran çözünürlüğü, iç mekanlarda yeterli düzeyde bir görüntü kalitesi sunuyor.  Dokunmatik hassasiyetinin de iyi düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

Genel Özellikler

 • Android 4.1 Jellybean
 • 1.2 Ghz 4 çekirdekli işlemci
 • 130 gr.

Görüntü ve Boyut

 • 4 inç ekran boyutu
 • 126 mm x 64 mm x 10.9 mm

Hafıza ve Pil

 • RAM: 1GB/ ROM : 4 GB, 32GB’a kadar microSD kart desteği
 • 240 dk varan konuşma süresi
 • 250 saate varan bekleme süresi

Kamera ve Video

 • 5 MP arka kamera, ön kamera 0.3 MP

Bağlantı

 • 7.2 Mbps HSDPA bağlantı hızı
 • 3G Frekans Bandı: UMTS 900 /2100
 • Wireless (Wi-Fi 802.11b/g/n), Bluetooth® 4.0

Multimedya

 • Radyo

İşlemci ve RAM konusunda Qualcomm’dan destek alan üreticiler, 4 çekirdekli 1.2GHz hızında bir işlemci ve 1 GB RAM ile akıllı telefonu güçlendirmiş. Grafik işlemcisi konusunda da Adreno 203’ü tercih eden Vodafone Blade V, Android 4.1.2 yüklü olarak kullanıcılara sunuluyor. Akıllı telefona yeni geçiş yapacaklar için oldukça rahat seçenek olan Blade V fiyatı ve özellikleri ile giriş seviyesini temsil ediyor. Bu yüzden cihaz ile Facebook, YouTube, Twitter, Instagram ve Foursquare gibi sosyal medya mecralarını kolayca kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra görsel açıdan pek fazla iddiası bulunmayan oyunları Vodafone Blade V sayesinde tecrübe edebilirsiniz. Bu oyunlar içerisinde Dead Trigger ve Template Run 2 bandında oyunlar bulunmaktadır.

Vodafone Blade V İle Çekilen Fotoğraflar

vodafone_blade_v_5_1_p vodafone_blade_v_5_2_p vodafone_blade_v_5_3_p vodafone_blade_v_5_5_p vodafone_blade_v_5_6_p vodafone_blade_v_5_7_p

BENZER MAKALELER

Yorum Yok

Yanıtla