Ana Sayfa Klima Dünyası Yeni Panasonic Ev Ürünleri Gamı

Yeni Panasonic Ev Ürünleri Gamı

0 11721

Panasonic tüketiciler için yepyeni bir klima serisi geliştirdi. Bu seride farklı tasarımlar, benzersiz özellikleri ve enerji verimliliği ile beklentilerinizi karşılamaktadır. Farklı çizgileri bir arada yaşatan Etherea serisi klimalar ile beklediğinizden fazlasını bulabileceksiniz. Etherea serisi klimalar her aile için en ideal soğutmayı yapabilmektedir. Ayrıca Etherea serisi her zaman en kalitelisini garanti etmektedir. 

Eco Navi ile Yeni Etherea Serisi

Enerji tasarrufu yapıp çevreyi korurken konforunuzdan ödün vermemelisiniz. Klimanızda bulunan inverter kontrolü tüketilen enerjiyi yarıya indirirken sizde temiz ve serin hava sayesinde konforlu bir yaşam sürebilirsiniz. Boşa harcanan enerjiyi fark edip önlemek için üretilen bir sistem olan Econavi enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Panasonic-Aircon-Etherea-ECONAVI-c-image-594x240-20120507

 

Ayrıca daha rahat bir ortamda yaşayabilmeniz için yeni Nanoe-G, çevrenizle birlikte havayı da kirden arındırır. Bu birbirinden yeni ve ileri teknolojiler Panasonic Eko Temiz Yaşam İnovasyonunu oluşturmaktadır. Bu teknolojiler hayatı daha yaşanabilir bir hale getirmek için geliştirilmiş yenilikler olarak nitelendirilmektedir.

Nano Teknoloji Hava Filtresi

Nano Teknoloji Hava Filtresi

Nanoe-G ortamdakı kirli havayı temizleyebilmek için nano-teknoloji tarafından sunulan ince parçacıkları kullanılar. Bu sayede havadaki bakteriler, küf, virüs gibi organizmalardan sıfıra indirilmiş olur. Son derece etkili olan bu teknoloji size daha temiz bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Econavi ile %35 Tasarruf

Eco Navi

Eco Navi bünyesinde çalışan sistemler içerisinde odanın koşullarına göre optimize edilen ve gereksiz enerjiyi önleyen özellik bulunmaktadır. Ayrıca gün ışığını sezen sensörde işlerinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Bir düğme sayesinde üst düzey soğutma, rahatlık ve konfor sizi bekliyor. Tüm bunları yaparken birde enerji tasarrufu yapması bu klima serisini farklı kılmaktadır.

5 Yıl Kompresör Garantisi

5 yıl garanti

Panasonic tanıttığı bu ürün gamı içerisindeki tüm klima modellerine 5 yıllık kompresör garantisi vermektedir.

Samsung klimalardan vazgeçemeyenler için tanıttığımız “Samsung AF28ESSRADF Salon Tipi Klima” hakkındaki makalemizi incelemek için bir önceki yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yanıtla