Ana Sayfa Bilişim Bilgisayar Yılbaşı Hediyeleri: TeknoDiyalog Tavsiyeleri

Yılbaşı Hediyeleri: TeknoDiyalog Tavsiyeleri

Yılbaşı hediyeleri alırken karşımızdakini düşünerek alıyoruz. Onun mutlu olmasını, belki de geleceğe dair umutlar beslemesini sağlamak için küçük sürprizler yapmamız gerekiyor. Sevdiklerimizi bu yılsonunda da mutlu görmek için teknolojik yılbaşı hediyeleri ile beklentileri karşılayabiliriz. TeknoDiyalog olarak bu yılbaşı için satın alabileceğiniz uygun fiyatlı teknolojik hediye tavsiyelerinde bulunuyoruz.

Bu yıl sevdiklerinize alabileceğiniz bazı hediye kategorileri şu şekilde;

  • Akıllı Telefon
  • Notebook
  • Tablet
  • Fotoğraf Makinesi
  • Ev / Mutfak Eşyaları
  • LED Televizyon
  • Saat

Teknolojik Yılbaşı Hediyeleri

Akıllı Telefonlar

Sony Xperia Z2

Sony-Xperia-Z2

Suya ve toza dayanıklı akıllı telefon üretimiyle piyasada ilgi çeken Sony, yeni amiral gemisinin tanıtımında da eski modellerin izinden gitmeyi seçti. 2013 yılında kullanıcılar ile buluşturulan Xperia Z ve Z1 modellerinin ardından 2014 şubat ayında da Sony Xperia Z2 akıllı telefon dünyasına giriş yaptı. Yaza girdiğimiz şu aylarda kendi kulvarındaki akıllı telefonlardan hem ekran, hem hız hem de tasarım konusunda Xperia Z1 bir adım önde yer alıyor.

:: Sony Xperia Z2 incelemesi

:: Sony Xperia Z2 Satın Al

Apple iPhone 5S

iphone 5s fiyatı

Eski modellere göz attığımızda “S” serilerinin tamamında tıpkı iPhone 5S’te olduğu gibi işlemci ve kamera özelliklerinde yenilikler ve gelişmeler olduğunu görüyoruz.  İlk iPhone işlemcisiyle iPhone 5S işlemcisi karşılaştırıldığında ortaya oldukça büyük bir fark çıkıyor. Çünkü iPhone 5S ilk iPhone işlemcisinden tam 40 kat daha hızlı ve dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Bu ilk de 64 bit çip ve A7 işlemciyle sisteminin güçlendirilmiş olmasıdır.

:: iPhone 5S incelemesi

:: iPhone 5S Satın Al

Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus

iphone 6 ve iphone 6 plus

Her iki cihaz da 16, 64 ve 128GB modelleriyle raflardaki yerini alacak. İki cihaz arasındaki fark ise iPhone 6 Plus modelinin iPhone 6 modelinden daha geniş ekran özelliklerine sahip olması. iPhone 6 modeli 4.7 inç Retina HD ekran, iPhone 6 Plus ise 5.5 inç büyüklüğünde Retina HD ekran ile tüketicilere sunuldu.

:: iPhone 6 ve iPhone 6 Plus incelemesi

:: iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Satın Al

 

Samsung Galaxy S3 mini

 galaxy s3 mini

Teknoloji devi Samsung, Galaxy S3 Mini‘yi Avrupalı kullanıcılar için hazırladığını açıklamıştı. Tanıtımda ise “Avrupalı akıllı telefon kullanıcıları ufak cihazlardan daha çok hoşlanıyor. Bu yüzden onlara yeni bir Galaxy S3 modeli hazırlayacağız.” demişti. 115 gram ağırlığında olan S3 Mini, küçük boyutları ve verdiği kavrama hissi ile kendisini hemen sevdiriyor. Kullanıcısına oldukça rahat bir kullanım sunan cihaz, ele alınır alınmaz bunu hemen hissettiriyor.

:: Samsung Galaxy S3 mini incelemesi

:: Samsung Galaxy S3 mini Satın Al

Yorum Yok

Yanıtla